Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna
http://www.programuj.com
  WikiWiki  FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podpis elektroniczny - zestaw

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna -> Sieci komputerowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agaton84
Bywalec

Post Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem OCEŃ POST
Potrzebujemy zakupić zestaw do podpisu elektronicznego - ważne aby był zgodny z ustawą o podpisie elektronicznym. Jestem zielony z tego zakresu, możecie podpowiedzieć - będę wdzięczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
a_o
Bywalec

Post Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem OCEŃ POST
agaton84 napisał:
Potrzebujemy zakupić zestaw do podpisu elektronicznego - ważne aby był zgodny z ustawą o podpisie elektronicznym. Jestem zielony z tego zakresu, możecie podpowiedzieć - będę wdzięczny.

A czy jest jakiś podpis na rynku, który jest sprzedawany ale nie jest zgodny z ustawą o podpisie ? Nie sądzę. Wszystkie mają uprawienia. Z drugiej strony podpisy są różne. Mniej wygodne oraz bardziej wygodne. Miałem juz do czynienia z kilkoma. Preferuje eurocert, który zresztą jakiś czas temu kupiłem do swojej firmy:
https://eurocert.pl/podpis-elektroniczny,100.html
Podpis wygodny oraz daje duże możliwosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna -> Sieci komputerowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: