Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna
http://www.programuj.com
  WikiWiki  FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ruby on Rails Developer (18.000 PLN "na rękę') Warszawa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna -> Ruby on Rails
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nickblind

Post Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem OCEŃ POST
Hej!
Prowadzę bardzo ciekawy i nie ukrywam dobrze płatny projekt. Dla startup'u z Dubaju poszukuję doświadczonego i w pełni samodzielnego developera Ruby do pracy przy ich najnowszym projekcie. Jest to platforma bookingowa adresowana do branży spa/wellness, działająca w 200 krajach na świecie, notująca milion transakcji miesięcznie i zdolna obsłużyć kilka tysięcy indywidualnych użytkowników jednocześnie.

Klient zadeklarował, że mogę swobodnie poruszać się w budżecie do 18 000 netto (na rękę), jednak jeśli pojawią się wyższe oczekiwania finansowe poparte odpowiednim skillem i doświadczeniem, to jak najbardziej jest w stanie odnieść się do nich poważnie.

Proponuje projekt green fieldowy (zero legancy code), pracę z kodem 4.0 na CodeClimate, masę rozwiązań prototypowanych, duży udział nierelacyjnych rozwiązań przy bazach danych przy i najświeższy pakiet technologiczny.

Projekt realizowany jest w Warszawie, mój klient zapewnia oczywiście wsparcie przy relokacji i możliwość częściowej pracy zdalnej(maks. 2 dni w tygodniu).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Skype
mildara

18 tysiaków na ręke juz to widze....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nickblind

mildara napisał:
18 tysiaków na ręke juz to widze....

To wszystko zależy od kandydata.Firma jest w stanie zapłacić taką kwotę przy odpowiednim skille
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Skype
bolios

tyle sie płaci za taką robote to nie nowość Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna -> Ruby on Rails Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: