Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna
http://www.programuj.com
  WikiWiki  FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiana ścieżki dostępu do Unita po przeniesieniu pliku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna -> Borland C++ Builder
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aroj

Post Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem OCEŃ POST
Cześć,
Jestem początkujący w tym narzędziu i natrafiłem na taki oto problem.
Stworzyłem projekt z pięcioma formami i pięcioma unitami. Projekt jest zapisany w katalogu na oddzielnej partycji. Tworząc ostatni unit zapisałem go odruchowo tam gdzie domyślnie program podpowiadał i okazało się, że jest to pulpit. Niby nic się nie stało bo przeniosłem pliki do właściwego katalogu ale jednak Builder zgłasza fatal error F1009 czyli brak możliwości otwarcia unit 5 z lokacji na pulpicie. Jest to oczywiste bo go na pulpicie już nie ma. W związku z tym pytanie brzmi: Jak podać builderowi nową ścieżkę dostępu do unit5 ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna -> Borland C++ Builder Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: