Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna
http://www.programuj.com
  WikiWiki  FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Export do XML?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna -> Borland C++ Builder
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tuz

Post Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem OCEŃ POST
Witam

Mam takie zadanie. Niedawno weszła ustawa, która nakazuje tworzenie z programów księgowych i podobnych Jednolitego Pliku Kontrolnego.
Należy wyeksportować dane z bazy do pliku XML, żeby skarbówka mogła sobie to zassać u siebie. Na stronie MF jest schemat pliku itp.
Mam aplikacje, które stworzyłem w Builder c++ - typowe desktopowe bazodanówki. Muszę zrobić takie eksporty do XML.

Mam buildera XE2 pro i buildera c++ 5 pro.
W 5 nie zrobię tego raczej ale XE2 jest na to przygotowany przez XML Data Binding?
Nigdy wcześniej nie miałem okazji ani potrzeby robienia exportu do XML z buildera.
Czy mogę prosić o jakieś wskazówki?
jak się za to zabrać, na co uważać itp?
A może jakieś przykłady?

Będę wdzięczny za sugestie i pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna -> Borland C++ Builder Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: