Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna
http://www.programuj.com
  WikiWiki  FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WinAgent TFTP-Server do wgrania Firmware Cisco VOIP Telefon

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna -> Konfiguracja serwera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek10587

Post Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem OCEŃ POST
Kto pomoże wykorzystać WinAgent (TFTP-Servertftpserver-setup.exe) do wgrania Firmware dla Cisco VoIP Telefon 7911

Nigdy jeszcze nie wgrywałem Firmware do telefonu VoIP cisco 7911. W internecie dowiedziałem się, że trzeba wziąć WinAgent tftpserver-setup.exe i z portalu Cisco Firmware dla tego telefonu. Zrobilem obie rzeczy. Wlożyłem te pliki do TFTP-servera 4.1 i podłączyłem telefon do routera. Router dał mu adres 192.168.0.192. Przy włączaniu sieci do telefonu przycisnąłem najpierw "#" a potem (jak migała dioda) sekwencje 123456789*0# i telefon czeka (jak mi się wydaje), na Firmware. TFP-Server startuje poprawnie i pokazuje "connected to local host".
CO TERAZ? muszę wziąć prawdopodobnie jakis program, z pomocą którego powiem "przekopiuj zawartość TFTP-servera do telefonu" Ale czym i jak? Może "Putty" byłby dobry albo "Hyperterminal" ? Jakie są kroki do tego procesu? Brakuje mi niestety podstawowego zrozumienia tego procesu. Jest tu ktoś kto mógłby mi pomóc jak wgrać to FIRMWARE (krok za krokiem)? W interenecie znajduję wiele wskazówek ale nie dla początkujących.
Z nadzieją na pomoc życzę czytającym ten tekst Wesołych Swiąt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna -> Konfiguracja serwera Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: