Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna
http://www.programuj.com
  WikiWiki  FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

lokalna baza danych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna -> Microsoft Visual Studio
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bąbel

Post Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem OCEŃ POST
Witam. Mam jedno pytanie. Chcę stworzyć aplikację korzystającą z bazy danych. Bazę danych mam w SQL Server 2005 Express. I chcę, aby w momencie przekazania komuś mojej gotowej aplikacji nie musiał on mieć servera MS SQL. Czyli, żeby przy instalacji programu na innym komputerze ta baza działała bez silnika bd. Czyli, żeby wszystko działało tak, jak np. w SuperMemo. Czy do tego się używa jakiejś specjalnej biblioteki do C++? Czy też może taką bazę danych trzeba od początku zrobić na plikach (jeśli tak, to jaka jest potrzebna biblioteka)? Bardzo proszę o pomoc Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scienceman

Post Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem OCEŃ POST
z tego co widzę przy instalacji pyta czy dołączyć środowisko deweloperskie oraz komponenty komunikacyjne z systemem sql.. to pewnie będzie to, jak coś ogarne to dam znać, sam napisał bym wreszcie porządna bazę
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna -> Microsoft Visual Studio Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: