Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna
http://www.programuj.com
  WikiWiki  FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

IPv6 w akademiku lub tunelowanie portów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna -> Sieci komputerowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Forlorn

Post Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem OCEŃ POST
Witam Smile

Mieszkam w akademiku w którym jest zablokowana większość portów. Gdy zapytałem o to prowadzącego sieci komputerowe (jest/był u nas administratorem) powiedział, że na IPv6 nie ma żadnych blokad. Na zajęciach nie uczyliśmy się jednak niczego konkretnego i nie bardzo wiem jakie są możliwości tego rozwiązania, oraz jak ewentualnie skonfigurować swój system. Czytałem też trochę o tunelowaniu, ale było tam tylko coś na temat torrentów. Nie muszę się martwić, że administrator mnie ukara za jakiekolwiek działania w tym kierunku (jeżeli nie będzie to na szkodę innych użytkowników), więc proszę o wszelkie komentarze, podpowiedzi i linki do materiałów - jestem żądny wiedzy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karski1
1 kilometr = 1024 metry

Post Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem OCEŃ POST
Forlorn napisał:
Nie muszę się martwić, że administrator mnie ukara za jakiekolwiek działania w tym kierunku (jeżeli nie będzie to na szkodę innych użytkowników) (...)

Nic nie ukara, bo nie ma takiego prawa. Musiałby odciąć pół akademika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna -> Sieci komputerowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: