Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna
http://www.programuj.com
  WikiWiki  FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

router D-link DI-614+, uszkodzony wtyk WAN ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna -> Sieci komputerowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawciobiel

Post Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem OCEŃ POST
Witam,

Posiadam router D-link DI-614+. Niestety po podpięciu kabla typu RJ45 (skrosowany lub nieskrosowany) to wtyku WAN brak jakiegokolwiek sygnału o podpięciu kabla oraz komunikacji za pomocą tego wtyku. Próbowałem podpinać modem od kablówki, łączyć router ze switchem - brak rezultatów. Oczywiście na panelu switcha również diody sygnalizacyjne się nie świecą.

Jednocześnie wszystkie inny wtyki WLAN (Wireless LAN) oraz LAN działają prawidłowo oraz poprawnie sa sygnalizowane.

Próbowałem rozkręcać również to urządzenie, jednak brak jakichkolwiek wizualnych śwladów uszkodzenia (nadpalenia, popękane elementy, kondensatory wybrzuszone, popalone ścieżli na płytce drukowanej).

Czy można jeszcze jakoś walczyć z tym urządzeniam aby je naprawić?
karski1
1 kilometr = 1024 metry

Post Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem OCEŃ POST
Raczej tylko wymiana. Próbowałeś skonfigurować to urządzenie z wpiętym kablem?

// nie cytuj całych postów - a.r.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE Strona Główna -> Sieci komputerowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: